Obsah -
Loxone

Každý si pod pojmem inteligentní dům představí něco jiného, něco složitého, nedostupného, nebo dostupného jen VIP klientům. V dnešní době moderních technologií tomu však již tak není. Oproti dřívějším systémům, které byly velice složité jak pro instalační firmy, tak pro koncové uživatele, nehledě na obrovské náklady na instalaci a nastavení, je systém LOXONE velice jednoduchý, spolehlivý a cenově dostupný. Firma LOXONE přišla s unikátním systémem, který je funkční, efektivní, modulární a adaptabilní do budoucnosti. S tímto systémem chytré elektroinstalace se dá, dle potřeby a požadavků klienta, vyhovět doslova každému. Prostě váš inteligentní dům se bude chovat přesně tak jak vy budete chtít. Více o projektu Loxone

CO MŮŽETE VŠECHNO S INTELIGENTNÍ ELEKTROINSTALACÍ OVLÁDAT A REGULOVAT?

JAKÝM ZPŮSOBEM LZE CHYTRÝ DŮM OVLÁDAT ?

  • Chytrá elektroinstalace lze ovládat tlačítky klasické elektroinstalace
  • Ovládat lze také pomocí chytrých telefonů (iPhone, Android)
  • Internet

centralni-fceCentrální funkce

Všechny centrální funkce lze zajistit stisknutím jediného tlačítka  vypínače nebo dokonce pomocí zařízení, které nosíte neustále u sebe- chytré telefony se systémem Android, iPhone, iPad atd. Mějte všechny funkce neustále pod kontrolou.

osvetleni-stineniOsvětlení a stínění

S Loxone komponenty bude ovládání světelných prvků ve Vašem domě nebo bytě naprosto jednoduché. S Loxone mini serverem si nastavíte světelné scény, dle Vašeho momentálního přání a chuti.

ovladani-hudbyOvládání hudby

S našim systémem ovládání hudby se již nebute mustet hádat, jaká hudba nebo jaká hlasitost bude v té či oné mísnosti právě hrát. Není problém s přehrávání hudby z více zdrojů. Ovládání pomocí jediného ovladače je samozřejmostí.

ovladani-saunyOvládání sauny

Chcete Vaší saunu ovládat přesně podle Vašich představ? Loxone Vám nabízí možnost nastavit si veškeré funkce přesně tak, jak potřebujete-dálkové ovládání, režimy v sauně, atd. Rozehřejte si saunu již v okamžiku kdy se vymrzlí blížíte domů.

ovladani-topeniOvládání topení

Ovládejte topení, nastavte si svou teplotu, vše on-line, vše z multimediálních zařízení. Inteligentní systém Vám umožní vytápět každou místnost přesně dle Vašich potřeb a sám se dokáže učit a přizpůsobovat.

setrici-fceŠetřící režimy

Chtěli byste ušetřit až tisíce korun za energie ročně? S našim systémem Loxone žádný problém! Inteligentní systém umí sám regulovat teplotu v každé místnosti tak, aby byl dům efektivně a zároveň ekonomicky vytápět.

stinici-technikaStínící technika

Ovládejte stínící techniku bez problémů a přesně tak, jak si představujete! Dejte systému jasné pokyny, jak se má chovat při jakých situacích a on Vám již pak bez Vašeho přičinení poskytne Vámi požadované komfortní podmínky.

Napište nám

captcha

Odeslat

O společnosti

Firma Elektronis vznikla na pevných základech několika schopných lidí, kteří začínaly s touto profesí u velkých tuzemských firem, kde se vypracovali na vedoucí posty různých odvětví tohoto oboru. Postupem času poctivou prací, úsilím, sbíráním zkušeností a informací se rozhodli založit firmu vlastní. Tito lidé tvoří jádro firmy a spolupracují na nabídkách i realizaci daných zakázek.

více o společnosti >

Kontakt

Radek Šulc

Jednatel

celý kontakt >Obsah -