Obsah -
Centrální funkce

Centrální funkce zajistíte stisknutím tlačítka vypínače nebo pomocí multimadiálních zařízení (tablet, iPhone, iPad, Android).

Funkce centrální tlačítko- výborný pomocník pro domácí automatizaci. Vše vypnete jedním tlačítkem s inteligentní elektroinstalací od LOXONE.

rezim-spankuNASTAVENÍ REŽIMU HLUBOKÉHO SPÁNKU

Nastavení režimu hlubokého spánku – Váš inteligentní dům usne v případě stisknutí tlačítka při odchodu z domu a uvede tak do chodu klidový režim spánku domu.

 

uspora energieŮSPORA ENERGIE ODPOJENÍM ZAŘÍZENÍ

Úspora energie stisknutím tlačítka. Všechna zařízení v pohotovostním režimu lze odpojit přes centrální funkci. Vypněte tak třeba TV, kuchyňské spotřebiče nebo HIFI, zkrátka vše, co není nutné mít v případě nepřítomnosti zapnuté.

 

bezp-elektrickaBEZPEČNĚJŠÍ ELEKTRICKÁ INSTALACE PRO DĚTI I OSTATNÍ – RODIČOVSKÝ ZÁMEK

Zásuvky v dětském pokoji se tak často nepoužívají. Všechny tyto funkce můžete samozřejmě ovládat i na dálku. S domácí automatizací se Vám nikdy nestane, že se budete muset vracet zkontrolovat, jestli jste vypnuli troubu nebo jestli některá ze zásuvek zůstala aktivní a nebezpečná pro Vaše děti.


O společnosti

Firma Elektronis vznikla na pevných základech několika schopných lidí, kteří začínaly s touto profesí u velkých tuzemských firem, kde se vypracovali na vedoucí posty různých odvětví tohoto oboru. Postupem času poctivou prací, úsilím, sbíráním zkušeností a informací se rozhodli založit firmu vlastní. Tito lidé tvoří jádro firmy a spolupracují na nabídkách i realizaci daných zakázek.

více o společnosti >

Kontakt

Radek Šulc

Jednatel

celý kontakt >Obsah -