Obsah -
Ovládání osvětlení

S Loxone komponenty je ovládání světelných prvků v domě jednoduší. Nastavení světelných scén a parametrů (barva, systost, jas, kontrast) jednotlivých druhů osvětlení je však běh na delší trať. Každému totiž vyhovují jiné světelné podmínky.
S Loxone mini serverem si nastavíte světelné scény, dle Vašeho přání a chuti.

ovladani-osvetelni-1

Nakombinujte si svá světla dle libosti. Stiskem jediného tlačítka rozsvítíte určenou část osvětlení.

ovladani-osvetelni-2

svetelne-scenySvětelné sceny podle libosti

Nastavte si světelnou scénu dle uážení.

Příklad: Světelná scéna “rodinná večeře.” Rosvítí se středové osvětlení nad stolem v jídelně a okolní světla se naopak setmí a změní barvu pro nalazení správné atmosféry. Naopak když chcete večer číst, všechna světla v prostoru se setmí a rozsvítí se jen světlo v obýváku na 30%, barvu si zvolíte sami.

Využívejte všechny možnosti, které můžete

tlacitkoOvládání pomocí tlačítka

Ovládejte osvětlení tak, jak je to zvykem, přes tlačítka. Využívejte však nadstandardu centrálních funkcí, vypnutí všech světel, světelné scény, ovládání přes internet.

Tlačítka mohou být obyčejná třeba standard ABB TANGO.

 

telefonOvládáme světla přes PC, iPod, iPhone, Android

Ovládání světel můžeme provést přes moderní technologie, jednoduše pomocí aplikace pro chytré telefony, která je zdarma.

Můžeme stmívat, rozsvěcet jednotlivá světla, řídit světelné scény, ovládat centrální funkce, měnit barvy.

 

vase-praniVaše přání, váše volba

Ovládání osvětlení můžete realizovat pomocí stisku tlačítka, pohybovým senzorem, stmívačem na Vašem domě, časovačem atd. Bude pouze na Vás, jaké požadavky budete pro Váš chytrý dům mít.


O společnosti

Firma Elektronis vznikla na pevných základech několika schopných lidí, kteří začínaly s touto profesí u velkých tuzemských firem, kde se vypracovali na vedoucí posty různých odvětví tohoto oboru. Postupem času poctivou prací, úsilím, sbíráním zkušeností a informací se rozhodli založit firmu vlastní. Tito lidé tvoří jádro firmy a spolupracují na nabídkách i realizaci daných zakázek.

více o společnosti >

Kontakt

Radek Šulc

Jednatel

celý kontakt >Obsah -