Obsah -
Ovládání topení

Ovládejte topení, nastavte si svojí teplotu, vše on-line, vše z multimediálních zařízení. Využívejte enerii v domě efektivně a s potřebnou inteligencí.

ovladejte-topeni

Regulovatelnost teploty v každé místnosti

  • Regulace vytápění Vám umožní nastavit individuální teplotu v každé místnosti v domě přesně podle Vašich potřeb.
  • U každé jednotlivé místnosti je možné nastavení jednotlivých topení a jejich teplot. Dle denního režimu používání, vstávání, v praconí den, v noci, o víkendu, atd.

Jednoduchý samoučící režim vytápění

  • Samoučící režim ovládání od Loxone ví, kdy je potřeba začít Váš dům chytře a komfortně vytápět!
  • Tento režim je samoučící. Během pár týdnů se systém dle zadané teploty a doby topení sám naučí topit v každé jednotlivé mísnosti.

Využijte Vaši energii efektivně

  • Odeberte pouze tolik energie, kolik opravdu potřebujete. Každá místnost je automaticky regulována zvlášť.
  • Teplota v místnosti bude právě taková, jako si sami nasatvíte, nestane se, že budete mudet větrat. Topení se automaticky vypne v místnosti, kde bude otevřené okno nebo kde budete větrat.

O společnosti

Firma Elektronis vznikla na pevných základech několika schopných lidí, kteří začínaly s touto profesí u velkých tuzemských firem, kde se vypracovali na vedoucí posty různých odvětví tohoto oboru. Postupem času poctivou prací, úsilím, sbíráním zkušeností a informací se rozhodli založit firmu vlastní. Tito lidé tvoří jádro firmy a spolupracují na nabídkách i realizaci daných zakázek.

více o společnosti >

Kontakt

Radek Šulc

Jednatel

celý kontakt >Obsah -