Obsah -
Šetřící režimy

Inteligentní elektroinstalace je tu pro vás především proto, aby vám ušetřila několik tisíc za energie ročně.

setreni-loxone

Ceny energií jsou každým rokem vyšší a v budoucnosti to nevypadá, že by to mělo být jinak. Nějvětší výdaje v domácnosti plynou právě za výdaje energií v domácnostech. Šetřete proto energiemi ve Vašem domě s LOXONE miniserverem.

setreni-topeni-ikonaRegulace topení

Regulováním topení v jednotlivých prostorách v domě snížíme náklady na vytápění. Každá místnost může být samostatně regulována.

Spotřebujete tedy jen tolik energie, kolik je potřeba pro vytápění každé místnosti. Např.: když otevřete okno, topení se automaticky vypne.

 

izolaceLepší izolace

Lepší izolací automatických žaluzíí snížíte náklady na spotřebu energíí. Je dokázáno, že většina tepla, které uniká z místnosti jde skrze okna. Proto tedy využívejte stínící techniku tak, abyste zamezili tomuto negativnímu vlivu. Stínící techniku můžete jak v zimě, tak v létě minimalizovat. Venkovní rolety a žaluzie můžete přispůsobit slunečnímu svitu i v závislosti na světových stranách.

 

zrouty-energieÚspora energie

Vypínejte v domě všechny žrouty drahé energie od sítě. Podstatně tím můžete uspořit drahou elektriku. Spotřebiče, které jsou v pohotovostním režimu mají nezanedbatelný odběr energie. Výše energie vám tak ročně může vystoupat i o několik tisíc. Vypněte tedy stiskem tklačítka HIFI, PC, audio, video, TV atd.


O společnosti

Firma Elektronis vznikla na pevných základech několika schopných lidí, kteří začínaly s touto profesí u velkých tuzemských firem, kde se vypracovali na vedoucí posty různých odvětví tohoto oboru. Postupem času poctivou prací, úsilím, sbíráním zkušeností a informací se rozhodli založit firmu vlastní. Tito lidé tvoří jádro firmy a spolupracují na nabídkách i realizaci daných zakázek.

více o společnosti >

Kontakt

Radek Šulc

Jednatel

celý kontakt >Obsah -