Obsah -
Stínící technika

Markýzy

markyzy

Rolety

rolety

Žaluzie & Rafstory

zaluzie

Inteligentní ovládání

Chcete ovládat stínící techniku bez problémů a přesně tak, jak si představujet? S LOXONE to jde a není to složité. Chtějte od stínícího zařízení vše, co umožňuje a dejte mu pokyn, jak se má chovat při nastalé situaci. Dle denního světla, deště, slunečního svitu, světové strany.

Mnoho funkcí

Ovládejte stínící techniku, jak chcete vy a ne, jak to říká výrobce – centrální funkce rolet, zatažení markýzi při velkém větru, automatické stínění žaluzií.

Flexibilita a funkčnost

Ovládání a nastavení Vaší stínící techniky je plně flexibilní a funkční. Díky softwaru od LOXONE můžete měnit všechny parametry, některé funkce můžete mít přednastavené, jako je např. stažení a vytažení všech rolet.


O společnosti

Firma Elektronis vznikla na pevných základech několika schopných lidí, kteří začínaly s touto profesí u velkých tuzemských firem, kde se vypracovali na vedoucí posty různých odvětví tohoto oboru. Postupem času poctivou prací, úsilím, sbíráním zkušeností a informací se rozhodli založit firmu vlastní. Tito lidé tvoří jádro firmy a spolupracují na nabídkách i realizaci daných zakázek.

více o společnosti >

Kontakt

Radek Šulc

Jednatel

celý kontakt >Obsah -