Obsah -
Reference – silnoproudá elektroinstalace

Elektroinstalace (byty, rodinné domy, komerční sféra)

BMW Invelt- Jeremiášova, Praha 5.

Rekonstrukce severní části dílen servisu BMW 1 700m2, kompletní výměna silnoproudá elektroinstalace, osvětlení, rozvaděče, motory. Obrat zakázky 1 950 000kč. Rok 2017.

 

Mateřská školka –Hevlínská Zličín

Kompletní silová elektroinstalace, osvětlení, zabez. Systémy EZS, EPS, kamery, IT, rozhlas, hromosvod. Obrat zakázky 3 800 000kč. Rok 2016.

 

Motorest koliba, dálnice D5 55mk, Soutice

Kompletní nová silová elektroinstalace v rekonstruovaném objektu restaurace se zázemím, elektroinstalace, osvětlení. Obrat zakázky 1 500 000kč. Rok 2015-2016.

 

Hromosvod RD-Rudná u Prahy

Instalace hromosvodové soustavy na rodinný dům s plechovou střechou. Cena 35.000,- Kč

 

Kompletní elektro firma -Keramika Soukup s.r.o

Kompletní nová instalace silnoproudu a slaboproudu v prodejně a skladu s keramikou a výrobky pro koupelny a kuchyně v Praze Stodůlkách. Elektro, firemní zabezpečovací systém, kamerový systém, datová síť/internet.

 

Kompletní elektroinstalace- Exekutorský úřad Seifertova 17, P-3

Rekonstrukce jednoho patra bytového domu na Žižkově, kde ve 3NP vnikly kanceláře, soc. zařízení pro úřad exekutorů pro Prahu 3. Elektroinstalace, osvětlení, zabezpečovací systém, revize.

 

Kompletní elektroinstalace firmy- Fénix s.r.o

Elektroinstalace, Zabezpečovací a kamerový systém ve firmě.

 

Kompletní elektroinstalace – restaurace Truhlářská 4, P-1

Kompletní rekonstrukce silové elektroinstalace do restaurace .

 

Kompletní elektroinstalace – ubytovna firmy PSJ a.s-Uhříněves

Instalace silové elektroinstalace v rekonstruované ubytovně pro firmu PSJ a.s.

 

Kompletní elektro-pavilony polikliniky Mazurská

Silová elektroinstalace do rekonstruovaných pavilonů polikliniky V Praze 9.

 

Kompletní elektroinstalace – Mateřská školka Ke Karlovu 11

Kompletní elektroinstalace, silnoproud a slaboproud do novostavby školky.

 

Kompletní rekonstrukce elektroinstalace – Dělnického domu Kamenné Žehrovice

V rekonstrukci

 

Po rekonstrukci

Kompletní nová elektroinstalace, dle projektu do bývalého dělnického domu v Kamenných Žehrovicích. V objektu se vytvořila velká přízemní restaurace se zahrádkou, nová všestranná tělocvična s podiem pro vystoupení, zázemí, šatny, toalety, kotelna a technická místnost. V 2NP vznikla nová knihovna, byt v konstrukci 3KK, chodby, šatny. V podkroví se vybudovala technologie VZT. Cena zakázky 550 000kč (fotogalerie). Rok 2013,

 PČR ZBRASLAV

Provedli jsme kompletní rekonstrukci elektroinstalace hlavních recepcí, včetně osvětlení na Krajském ředitelství policie ČR v Praze Zbraslavi.

Rekonstrukce kancelářských prostor v objektu ředitelství PČR na Zbraslavi. Kompletní nová elektroinstalace, rozvaděče, zásuvky, osvětlení. Cena zakázky 200 000kč. Rok 2013.

 

Desítky rodinných domů a bytů

Elektroinstalace (rekonstrukce stoupacího vedení NN v bytových domech)

Rekonstrukce elektroinstalace silnoproudé a slaboproudé – Praha 6

  • Provedli jsme kompletní rekonstrukci bytového domu – Šlikova 33, Praha 6 – Břevnov
  • Kompletní rekonstrukce elektroinstalace silnoproudé a slaboproudé.
  • Části domu, jedná se o 3 patrový bytový dům, podsklepený se 4 bytovými

Jednotkami o velikosti 4KK, chodba, schodiště, sklepy a ostatní. Nové stoupací vedení, rozvaděč RE s měřením, elektroinstalace v bytech , společné prostory, automat. Osvětlení na PIR, videotelefony FERAX, televize a satelit, internet, O2 rozvody, temperování podlah koupelen, VZT. Revize. Realizace 2012-2013 hodnota

600 000kč. Rok 2013

 

Rekonstrukce elektroinstalace bytového domu -Arabská 6/8 SVJ

Na této zakázce se prováděla rekonstrukce NN stoupacího vedení, výměna elektroměrových rozvaděčů v patrech, výměna přívodů pro jednotlivé byty, nové PL rozvodnice v bytech, včetně výzbroje, společné osvětlení schodiště a chodeb. Celkem se jednalo o 48 bytů ve 2 vchodech. Revize. Cena zakázky 500 000kč. Rok 2010

 

Elektroinstalace půdní vestavby Římská 33, samostatný majitel.

Výměna hlavního elektroměrového rozvaděče v 1NP patře pro 6 bytových jednotek 6-7 patro + podkroví. Nové přívody pro tyto byty, kompletní elektroinstalace pro 6 nových bytů, kompletní rekonstrukce slaboproudých rozvodů a instalací pro celý BD 7 pater 18 bytů. Rozvody STA a kompletace antén, O2, domácí telefon BPT, datová sít pro 6x byt,

 

Rekonstrukce elektroinstalace bytového domu- Sinkulova 30 SV

Výměna stoupacího vedení pro 4 patrový dům s 12 byty. Nové NN vedení, nové elektroměrové rozvaděče, přepojení přívodních napájecích rozvodů pro jednotlivé byty, přepojení rozvaděčů v jednotlivých bytech.

 

Inteligentní elektroinstalace (rodinné domy)

Rodinný dům Zbraslav

V tomto domě jsme mimo klasické elektroinstalace a slaboproudých instalací jsme dle přání investora instalovali systém inteligentní instalace od firmy LOXONE. Pomocí této technologie si klient ovládá osvětlení v domě a stínící techniku, včetně otevírání vrat. Návaznost na zabezpečovací systém Paradox.


O společnosti

Firma Elektronis vznikla na pevných základech několika schopných lidí, kteří začínaly s touto profesí u velkých tuzemských firem, kde se vypracovali na vedoucí posty různých odvětví tohoto oboru. Postupem času poctivou prací, úsilím, sbíráním zkušeností a informací se rozhodli založit firmu vlastní. Tito lidé tvoří jádro firmy a spolupracují na nabídkách i realizaci daných zakázek.

více o společnosti >

Kontakt

Radek Šulc

Jednatel

celý kontakt >Obsah -