Obsah -
Silnoproudá elektroinstalace a ostatní profese

Naše firma je schopna provádět v podstatě veškeré elektrické instalace do 1000v. To znamená, že jsme schopni vybudovat a zprovoznit elektrickou sít, jak v bytě, domě, velké vile, tak i v komerčním prostředí (obchody, průmyslové zony, kanceláře, firmy atd.). Provádíme také přestavby, rekonstrukce, inovace ( panelové byty, jádra, půdní vestavby, starší domy a byty, přípojky, výměny a servisy elektroinstalačního materiálu, jističů, rozvaděčů). Na každou novou instalaci i rekonstrukci dodáváme samozdřejmě revisní správu o zařízení. V rámci těchto instalací používáme nejmodernější způsoby instalace, které odpovídají ČSN-vyh.EN 50 160 a soustavy TN-C a TN-C-S.

V rámci kompletace rozvodů se také soustředíme na osvětlení daných prostor, kde můžeme klientovi nabídnout osvětlení ze široké škály možností a způsobů, které se zrovna hodí a vyhovuje právě daným prostorám. Máme samozdřejmě možnost vybírat od mnoha tuzemských, ale i zahraničních dodavatelů. Možnosti jsou velice obsáhlé proto jmenujme ty nejčastější ( nástěnná světla, podhledová, světelné rampy, zářivky, halogenová, s PIR detektory, okrasná, venkovní atd.)

Možnosti komponentů tj. zásuvek, vypínačů, rozvaděčů, je celá řada možností a odstínů, modulové i samostatné. Pro výběr máme pro klienty připravené katalogy výrobců, ze kterých si zákazník před kompletací sám vybírá typ, barvu a tvar případných montovaných zařízení. Odbíráme od těchto firem: ABB, SCHRACK, LEGRAND, MOELLER.

V rámci rozvodů elektroinstalace provádíme také veškeré slaboproudé rozvody a instalace a instalace. Televizní okruhy, datové sítě, telefonní vedení, zabezpečovací systémy, Požární signalizaci, průmyslové kamery, ozvučení, domácí telefony a videotelefony.


O společnosti

Firma Elektronis vznikla na pevných základech několika schopných lidí, kteří začínaly s touto profesí u velkých tuzemských firem, kde se vypracovali na vedoucí posty různých odvětví tohoto oboru. Postupem času poctivou prací, úsilím, sbíráním zkušeností a informací se rozhodli založit firmu vlastní. Tito lidé tvoří jádro firmy a spolupracují na nabídkách i realizaci daných zakázek.

více o společnosti >

Kontakt

Radek Šulc

Jednatel

celý kontakt >Obsah -