Obsah -
Služby

Nabídka produktů, kterými se zabýváme je docela široká, tudíž můžeme uspokojit i nejnáročnější klienty. Rámcově se jedná o slaboproudé technologie, ale je možné třeba v rámci stavby domku, či vily využít naší nabídky a sjednotit veškeré rozvody v domě, teda silnoproudé i slaboproudé. Výhoda spočívá v tom , že si nebudete muset objednávat vícero firem na víceméně podobnou profesi, tudíž ušetříte čas i prostředky vynaložené na jednání s dalšími firmami

Pro klienty kteří si u nás objednají montáž takzvaně na klíč je připravena sleva až o 10% z ceny zakázky.

Podstatnou část našich zakázek tvoří zabezpečovací systémy. Abychom dosáhli veškerých možností které tyto systémy nabízejí, jako jsou připojení na pult centralizované ochrany, spolupracujeme v této činnosti s firmou JABLOTRON SECURITY, která tyto služby profesionálně provozuje a má v tomto ohledu letité zkušenosti. Stručně řečeno jsme schopni připojit daný objekt na dohledové centrum a vyjednat potřebné smlouvy atd. Připojení systému na PCO je vytvořeno pomocí telefonní linky, radiového vysílače, GSM brány, v závislosti na poloze objektu a také náročnosti zákazníka.

Sortiment naší práce tvoří montáže zabezpečovací techniky od malých objektů (byty rodinné domy apod.) až  po velké systémy pro zabezpečení firem, objektů apod. Dále průmyslová televize a dohledová centra, požární signalizace, datové sítě, kontroly vstupů, domácí telefony a videotelefony, ozvučovací technika.

Bezplatný servis

Ke všem našim zakázkám je prováděna koncová revize a po dobu trvání záruky je prováděn bezplatný servis. Po dohodě s klientem je revize na bezpečnostní systémy a požární signalizaci prováděna každý rok a tím je zaručena její bezchybná funkčnost. U zakázek s vyšší třídou nebezpečnosti jako např. (peněžní ústavy, vojenské objekty, chemická pracovište aj.) je to samozřejmostí. Ke každé montáži je po předání zakázky klientovi předána dokumentace s příslušnými uživatelskými manuály a také projektová dokumentace, pro náročnější zákazníky i v digitální podobě (AUTO CAD).

Výběr jednotlivých komponentů u některých zařízení, jako jsou domácí audio, video telefony, klávesnice, čidla, elektrovypínače, zásuvky atd. , u kterých je potřeba dbát vzhledem k dalším eventualitám také na design je k dispozici řada katalogů s velkým výběrem komponentů různých značek.

Věříme, že vás naše nabídka zaujme a bude vás inspirovat k dalším krokům vedoucím k další spolupráci.


O společnosti

Firma Elektronis vznikla na pevných základech několika schopných lidí, kteří začínaly s touto profesí u velkých tuzemských firem, kde se vypracovali na vedoucí posty různých odvětví tohoto oboru. Postupem času poctivou prací, úsilím, sbíráním zkušeností a informací se rozhodli založit firmu vlastní. Tito lidé tvoří jádro firmy a spolupracují na nabídkách i realizaci daných zakázek.

více o společnosti >

Kontakt

Radek Šulc

Jednatel

celý kontakt >Obsah -