Obsah -
Ostatní slaboproudé systémy

Tyto zařízení a systémy jsou součástí slaboproudých technologií, které nemají přímou vazbu na zabezpečení majetku v domácnosti či na bezpečnost velkých objektů, ale jsou součástí staveb, rodinných domů a bytů. Jsou to například komunikační systémy (domácí telefony a videotelefony), datové sítě IT a internet, bez kterého si dnešní moderní domácnost již těžko dovedeme představit. Stavíme tyto sítě od malých v domácnostech a bytech, po velké strukturované metalické, optické kabelážní systémy do budov a komerčního prostředí. v

Požární signalizace EPS a požární rozhlas, tyto technologie by se také dali považovat za bezpečnostní systém, ale jsou to zařízení, které jsou především prevencí proti velkým majetkovým škodám, ale i pro bezpečnost pro lidi v případě požáru na objektech s vekou frekvencí a pohybem osob (hotely, výškové budovy, obchodní centra atd.). Další slaboproudý systém, který můžeme nabídnout našim klientům je kontrola vstupu, popřípadě docházkový systém. Toto zařízení má především opodstatnění v prostorách, kde je zapotřebí kontrolovat a ovlivňovat průchody (dveře) v jednotlivých úsecích. Tyto systémy mohou také spolupracovat na větší bezpečnosti budov a různých objektů. Nabízíme a dodáváme především kvalitní vyzkoušené technologie tuzemských a zahraničních výrobců, které mají dobré jméno, kvalitu, záruční podmínky a servis. Ale také příznivou cenu, protože si uvědomujeme, že cena dodávky i montáže a služeb s tím spojených je důležitým prvkem pro každého klienta, který by chtěl s námi uzavřít obchodní vztah.

Napište nám

captcha

Odeslat

APS 400

Detailní informace systému APS 400 Topologie systému Jádrem systému APS 400 je programovatelný řídící...

Detail produktu

APS mini plus

Zapojení systému Autonomní provozní režim nemá v tomto systému smysl, všechny potřebné vlastnosti pro...

Detail produktu

APS mini

Zapojení systému Zapojení systému je závislé na požadavcích na funkci systému. V autonomním provozním...

Detail produktu

O společnosti

Firma Elektronis vznikla na pevných základech několika schopných lidí, kteří začínaly s touto profesí u velkých tuzemských firem, kde se vypracovali na vedoucí posty různých odvětví tohoto oboru. Postupem času poctivou prací, úsilím, sbíráním zkušeností a informací se rozhodli založit firmu vlastní. Tito lidé tvoří jádro firmy a spolupracují na nabídkách i realizaci daných zakázek.

více o společnosti >

Kontakt

Radek Šulc

Jednatel

celý kontakt >Obsah -