Obsah -
Přístupové systémy (ACS)

Omezování přístupu podle oprávnění

Zařízení pro omezení přístupu je součástí zabezpečení domácností a zabezpečení firemních objektů. Principem tohoto zařízení od nejjednodušších po složité modulárně koncipované systémy je identifikace a oprávnění vstupu do jednotlivých částí budov a zařízení pomocí identifikační karty, nebo čipu. Pomocí této karty či čipu je možný jednotlivcům na daném pracovišti umožnit přístup do určených předem zvolených místností, které odpovídají jeho kvalifikaci a pozici pro dané zaměstnání.

U složitějších aplikací, kde byl vytvořen nadstavbový sytém je možné tyto přístupy sledovat na PC a ostraha, nebo jiný bezpečnostní subjekt má možnost daný přístup odepřít. Tento sofware umožňuje sledovat docházku jednotlivých pracovníků, otevřené i zavřené vstupy a výstupy, které jsou integrované do systému.

Systém přístupu podle počtu uživatelů

Pro řízení vstupu do (500 uživatelů) bez nároku na integraci přístupového systému na další technologie správy budov je vhodný systém APS mini.

Pro větší instalace do (15000 uživatelů), které vyžadují integraci s dalšími technologiemi (systémy EZS, požární systémy, kamerové systémy (CCTV) atd.) a aplikace vyžadující časové, stavové či jinak podmíněné řízení přístupu je určen volně programovatelný systém APS 400.


O společnosti

Firma Elektronis vznikla na pevných základech několika schopných lidí, kteří začínaly s touto profesí u velkých tuzemských firem, kde se vypracovali na vedoucí posty různých odvětví tohoto oboru. Postupem času poctivou prací, úsilím, sbíráním zkušeností a informací se rozhodli založit firmu vlastní. Tito lidé tvoří jádro firmy a spolupracují na nabídkách i realizaci daných zakázek.

více o společnosti >

Kontakt

Radek Šulc

Jednatel

celý kontakt >Obsah -