Obsah -
Domácí telefony a videotelefony

Tato technologie se zabývá audio a video komunikací. V dnešní době součást každého moderního rodinné vily, bytového domu, firmy, komerčních budov a jiných objektů. Základní vzájemnou komunikaci tvoří vstupní audio, video jednotka, která se po daném vedení a uvedení v činnost spojuje s konkrétním audio, videotelefonem, který po vzájemné komunikaci uvádí v činnost další mechanizmy jako jsou vrata, dveře, vjezdy atd. Námi nabízené technologie patří svou multifunkčností, spolehlivostí, kvalitou a vynikajícím designem ke špičkovým výrobkům dnešní doby. Vysoká modularita zařízení nabízí klientovi další možnosti rozšíření systému o další technologie, jako jsou kamery a přístupové systémy.

Domácí telefony a videotelefony jsou dalším prvek zabezpečení domácnosti či zabezpečení firmy. Spolu s telefony lze také využít lepší bezpečnost zabezpečení vstupu do objektů pomocí přístupového systému či monitorovat provoz okolo nemovitosti kamerovým systémem.

Nabízíme telefony typu

BPT- technologikal signalization

Italský výrobce s 50 letou tradicí , jehož výrobky vynikají vysokou spolehlivostí, příznivou cenou a kvalitním designem, který uspokojí i nejnáročnější klienty.

TESLA STROPKOV

Firma s 15 letou tradicí, která má na našem trhu velice dobré jméno upoutá dobrou spolehlivostí a velice příznivou cenou a výborným designem.

Domácí telefony a videotelefony FERMAX

Fermax je rodinná značka firma pocházející ze Španělska z Valencie.
Specializuje se na bytovou komunikaci a na vybavení pro kontrolu vstupů,digitální a analogové technologie.

Napište nám

captcha

Odeslat

O společnosti

Firma Elektronis vznikla na pevných základech několika schopných lidí, kteří začínaly s touto profesí u velkých tuzemských firem, kde se vypracovali na vedoucí posty různých odvětví tohoto oboru. Postupem času poctivou prací, úsilím, sbíráním zkušeností a informací se rozhodli založit firmu vlastní. Tito lidé tvoří jádro firmy a spolupracují na nabídkách i realizaci daných zakázek.

více o společnosti >

Kontakt

Radek Šulc

Jednatel

celý kontakt >Obsah -