Obsah -
FERMAX

Technologie bytové komunikace ze Španělska

Fermax je rodinná značka firma pocházející ze Španělské Valencie. Specializuje se bytovou komunikaci a na vybavení pro kontrolu vstupů,digitální a analogové technologie. Společnost se těší prominentnímu postavení na celosvětovém trhu. Společnost vyrostla na hodnotách,které jí až dosud přinášely úspěch: důraz na rodinou značku. Ve světě různého podnikání se společnost FERMAX zaměřila na jedinečnou řadu modelů.Technologické principy

Analogový systém 4+N - Tradiční systém doporučovaný pro instalace s malým počtem domácností

Systém DIGITAL VDS - Systém doporučovaný pro střední až větší instalace,maximálně 199 domácností.Vedení u varianty VDS je zredukováno na tři vodiče a 3x koaxial pro videoverzi. U sistému BUS-2 jsou pottřeba pouze dva vodiče pro celou instalaci, a to jak pro audio, tak pro videoverzi.

Systém DIGITAL MDS - Nejvýkonější systém, který instalace umožnuje s "neomezeným" počtem domácností. Integrovanáspráva,funkce pro kontrolu vstupu počtem domácností. Integrovaná správa, funkce pro kontrolu vstupu i automatizaci zařízení. V obytných komplexech lze kombinovat se systémy VDS a BUS-2 pro vnitřní budovy.

Tipy

  • jednotlivé rodinné domy
  • obytné domy do 24 domácností
  • obytné domy nad 24 domácností
  • obytné komplexy

Dokumenty ke stažení


O společnosti

Firma Elektronis vznikla na pevných základech několika schopných lidí, kteří začínaly s touto profesí u velkých tuzemských firem, kde se vypracovali na vedoucí posty různých odvětví tohoto oboru. Postupem času poctivou prací, úsilím, sbíráním zkušeností a informací se rozhodli založit firmu vlastní. Tito lidé tvoří jádro firmy a spolupracují na nabídkách i realizaci daných zakázek.

více o společnosti >

Kontakt

Radek Šulc

Jednatel

celý kontakt >Obsah -