Obsah -
Ozvučovací systémy

Dodáváme a instalujeme

PLENA PHILIPS – zesilovače a řídící systémy

Tato řada PLENA je díky své universálnosti schopna plnit veškeré požadavky od jednoduchých po Náročnější systémy veřejného ozvučení. Jejich použití je velice široké a aplikovatelné do mnoha stylů provozoven a lokalit. Tato řada PLENA se vyrábí jako jedno-dvou-až šestizónové (před) zesilovače a výkonové zesilovače. Řadu doplnují zdroje hudby, stanice hlasatele, atd. Zesilovače Philips PLENA jsou v provozu spolehlivé a vyhovují nejpřísnějším mezinárodním standardům.

  • jednoduchá instalace a obsluha
  • universální použití (nákupní centra, autosalony, hotely a restaurace)

PLENA BOSCH - systémy veřejného ozvučení a evakuačního rozhlasu

Komunikace na kterou se můžete spolehnout.

Jednoduchost a pohodlí. Systém evakuačního ohlasu PLENA je systém s jednoduchou instalací, který se skládá z řídící jednotky, výkonového zesilovače a směšovače správ. Řídící jednotku lze použít bud jako samostatné jednoduché řešení pro menší aplikace, nebo snadno rozšířit až na 60 zon pomocí šestitónových směšovačů. Pro směrování zpráv je možné použít až 8 stanic hlasatele a 32 klávesnic hlasatele. Pro zvíšení výkonu lze použít přídavné zesilovače PLENA.

Napište nám

captcha

Odeslat

O společnosti

Firma Elektronis vznikla na pevných základech několika schopných lidí, kteří začínaly s touto profesí u velkých tuzemských firem, kde se vypracovali na vedoucí posty různých odvětví tohoto oboru. Postupem času poctivou prací, úsilím, sbíráním zkušeností a informací se rozhodli založit firmu vlastní. Tito lidé tvoří jádro firmy a spolupracují na nabídkách i realizaci daných zakázek.

více o společnosti >

Kontakt

Radek Šulc

Jednatel

celý kontakt >Obsah -