Obsah -
JA-100

JA-100

Nová řada zabezpečovací technologie
od české firmy JABLOTRON, která přišla na trh v roce 2012.

Tato nová řada je postavena na sběrnicovém principu vedení, to znamená, že veškeré komponenty, které jsou do systému komponovány jsou připojeny na jedné sběrnicové lince, která se skládá z napájení a datové linky. Tento princip vedení je úsporný k instalaci kabelových rozvodů a také jednoduší.

Firma JABLOTRON myslela také na instalace, kde není možný kabelový rozvod provést a tak je systém JA 100 obohacen o plnohodnotnou bezdrátovou nadstavbu, která je podobného charakteru, jako u předešlé verze úspěšného systému JA-80 OASIS. Bezdrátový systém je však u systému JA-100 obohacen o různé softwarové a hardwarové vylepšení.

Systém JA-100 je vyráběn ve dvou provedeních a to systém JA-101K, který je menší variantou systému JA-100 a je upotřebitelný především do větších rodinných domů a provozoven menšího a středního typu.
Druhá varianta je ústředna JA-106K, která je největším systémem firmy JABLOTRON. Tato ústředna je především použitelná do velkých provozoven, kancelářských prostor a dalších komerčních objektů rozsáhlejšího charakteru, dá se ale také použít do velkých rodinných domů, kde se uvažuje s maximálním využitím zabezpečovacího systému.
Naše firma je proškolena na tento zabezpečovací systém a je připravena vyhovět touto novinkou firmy JABLOTRON každému náročnějšímu klientovi i firmě.

LETÁK - JA100

7 DŮVODŮ

Napište nám

captcha

Odeslat

O společnosti

Firma Elektronis vznikla na pevných základech několika schopných lidí, kteří začínaly s touto profesí u velkých tuzemských firem, kde se vypracovali na vedoucí posty různých odvětví tohoto oboru. Postupem času poctivou prací, úsilím, sbíráním zkušeností a informací se rozhodli založit firmu vlastní. Tito lidé tvoří jádro firmy a spolupracují na nabídkách i realizaci daných zakázek.

více o společnosti >

Kontakt

Radek Šulc

Jednatel

celý kontakt >Obsah -