Obsah -
Alarmy PARADOX

Domovní alarmy mají za úkol detekovat narušení na objektu a dále na tento stav upozornit. Upozornění může proběhnout lokálně (siréna), přenosem na bezpečnostní agenturu (PCO), nebo upozorněním přímo majiteli. Základem bezpečnostního systému je ústředna, kde nabízíme kompletní sortiment od renomovaného kanadského výrobce alarmů PARADOX Security systems. Od tohoto výrobce nabízíme i detektory a další příslušenství nezbytné pro zajištění celé trasy od DETEKCE až po UPOZORNĚNÍ.

Pro doplnění sortimentu jsou v nabídce i další prověřené výrobky od světových výrobců a tak umíme řešit většinu standardních situací pro zabezbečení (byty, domy, budovy, venkovní prostory). Kromě elektronických zařízení dodáváme i kompletní sortiment doplňků potřebných pro instalaci (baterie, plechové boxy, transformátory, kabely...atd.).

Prospekt_LEPORELO

MAGELLAN

Integrovaný bezdrátový systém nové koncepce s mnoha užitečnými a uživatelskými vlastnostmi. Významnou předností je...

Detail produktu

DIGIPLEX EVO48/96

Systém digiplex vytváří svou koncepcí novou třídu v zabezpečovací technice. Nabízí komplexní řešení ,...

Detail produktu

SPEKTRA

Svým sběrnicovým komfortem, bezdrátovou nadstavbou, jednoduchostí, spolehlivostí, softwarovým řešením i cenou jsou v této...

Detail produktu

ESPRIT

Spolehlivé ústředny dodávané již od roku 1993,svými vlastnostmi a řešením vytvářejí standard v oblasti...

Detail produktu

O společnosti

Firma Elektronis vznikla na pevných základech několika schopných lidí, kteří začínaly s touto profesí u velkých tuzemských firem, kde se vypracovali na vedoucí posty různých odvětví tohoto oboru. Postupem času poctivou prací, úsilím, sbíráním zkušeností a informací se rozhodli založit firmu vlastní. Tito lidé tvoří jádro firmy a spolupracují na nabídkách i realizaci daných zakázek.

více o společnosti >

Kontakt

Radek Šulc

Jednatel

celý kontakt >Obsah -