Obsah -
Zabezpečení firem

Bezpečností řešení pro objekty středního a většího rozsahu slouží jako prostorová, polohová a obvodová ochranu objektů. Je tomu stejně jako u zabezpečení domu. Hlavní rozdíl u těchto objektů je v komplexnosti, rozsahu a možnostech bezpečnostních zařízení.

Bezpečnostní zařízení dodáváme pro:

  • Střední (sklady, větší firmy, objekty veřejné správy )
  • Velké (obchodní domy, velké firmy a výrobny, finanční ústavy, zdravotnická zařízení, vojenské objekty, hotely, hrady, zámky atd.)

U středních a větších objektů je primárním požadavkem především ochrana prostoru před narušením a jeho průběžný monitoring pomocí kamerového systému. Ohlášení případného narušení je vyhodnocováno pomocí detektorů, které rozlišujeme na prostorové, audiodetektory, magnetické kontakty, požární, otřesové, ťísňové a další.

Pro malé objekty můžete využít systémy pro zabezpečení domácnosti

Ovládání zabezpečovacího systému pro objekty.

Ovládání EZS systémů lze buď:manuálně pomocí klávesnice nebo dálkově mobilním telefon, tabletem či klíčenkou. Zabezpečení objektů může být provedeno 2 způsoby:

  • drátový zabezpečovací systém,
  • bezdrátový zabezpečovací systém. (Bezdrátový systém má využití tam, kde nelze vést drátové vedení, například kvůli stávajícímu stavu objektu.)

SW funkce bezpečnostního systému

Každý systém EZS má různé softwarové funkce, které lze využít pro  ovládání, spínání dalších zařízení. Pro navýšení přehlednosti a vylepšení ochrany objektů lze každé zařízení připojit na PCO (pult centralizované ochrany), které objekt monitoruje a vzniká tak dokonalý přehled zařízení. 

EZS systém se dá připojit na PCO (pult centralizované ochrany) telefonní linkou, radiovým vysílačem, nebo GSM bránou. Případný poplach vyhodnocují dispečeři PCO a na místo vysílají zásahovou jednotku (ozbrojenou), která provede zajištění objektu. Pro ochranu středních a větších objektů používáme kvalitní výrobky renomovaných českých i zahraničních firem jako např. Jablotron (řada JA100), Paradox (EVO Access), Galaxy Honeywell (Galaxy dimension) a další.

Systémy zabezpečení jsou nedílnou součástí každého moderního objektu. Pocit jistoty a bezpečí pro nemovitosti, objekty, sklady či další zařízení je to nejdůležitější.

Výstavba EZS zařízení spočívá v několika krocích

  • Základem je tvorba projektu šitého na míru pro daný objekt.
  • Další krokem je výstavba rozvodů a následná kompletace.
  • Pak následuje odzkoušení a předání systému klientovy.
  • Na každém zařízení je provedena výchozí revize a dvouletá záruční doba

Napište nám

captcha

Odeslat

O společnosti

Firma Elektronis vznikla na pevných základech několika schopných lidí, kteří začínaly s touto profesí u velkých tuzemských firem, kde se vypracovali na vedoucí posty různých odvětví tohoto oboru. Postupem času poctivou prací, úsilím, sbíráním zkušeností a informací se rozhodli založit firmu vlastní. Tito lidé tvoří jádro firmy a spolupracují na nabídkách i realizaci daných zakázek.

více o společnosti >

Kontakt

Radek Šulc

Jednatel

celý kontakt >Obsah -