Obsah -
JABLOTRON

JA-100

Nová řada zabezpečovací technologie
od české firmy JABLOTRON, která přichází na trh tento rok 2012.
Tato nová řada je postavena na sběrnicovém principu vedení, to znamená, že veškeré komponenty, které jsou do systému komponovány jsou připojeny na jedné sběrnicové lince, která se skládá z napájení a datové linky. Tento princip vedení je úsporný k instalaci kabelových rozvodů a také jednoduší.
Firma JABLOTRON myslela také na instalace, kde není možný kabelový rozvod provést a tak je systém JA 100 obohacen o plnohodnotnou bezdrátovou nadstavbu, která je podobného charakteru, jako u předešlé verze úspěšného systému JA-80 OASIS. Bezdrátový systém je však u systému JA-100 obohacen o různé softwarové a hardwarové vylepšení.
Systém JA-100 je vyráběn ve dvou provedeních a to systém JA-101K, který je menší variantou systému JA-100 a je upotřebitelný především do větších rodinných domů a provozoven menšího a středního typu.
Druhá varianta je ústředna JA-106K, která je největším systémem firmy JABLOTRON. Tato ústředna je především použitelná do velkých provozoven, kancelářských prostor a dalších komerčních objektů rozsáhlejšího charakteru, dá se ale také použít do velkých rodinných domů, kde se uvažuje s maximálním využitím zabezpečovacího systému.
Naše firma je proškolena na tento zabezpečovací systém a je připravena vyhovět touto novinkou firmy JABLOTRON každému náročnějšímu klientovi i firmě.

LETÁK - JA100

7 DŮVODŮ

KRUH KOMERCE

Napište nám

captcha

Odeslat

O společnosti

Firma Elektronis vznikla na pevných základech několika schopných lidí, kteří začínaly s touto profesí u velkých tuzemských firem, kde se vypracovali na vedoucí posty různých odvětví tohoto oboru. Postupem času poctivou prací, úsilím, sbíráním zkušeností a informací se rozhodli založit firmu vlastní. Tito lidé tvoří jádro firmy a spolupracují na nabídkách i realizaci daných zakázek.

více o společnosti >

Kontakt

Radek Šulc

Jednatel

celý kontakt >Obsah -