Image

Domácí telefony - videotelefony

FERMAX

Domácí telefony a videotelefony

Tato technologie se zabývá audio a video komunikací. V dnešní době součást každého moderního rodinné vily, bytového domu, firmy, komerčních budov a jiných objektů. Základní vzájemnou komunikaci tvoří vstupní audio, video jednotka, která se po daném vedení a uvedení v činnost spojuje s konkrétním audio, videotelefonem, který po vzájemné komunikaci uvádí v činnost další mechanizmy jako jsou vrata, dveře, vjezdy atd. Námi nabízené technologie patří svou multifunkčností, spolehlivostí, kvalitou a vynikajícím designem ke špičkovým výrobkům dnešní doby. Vysoká modularita zařízení nabízí klientovi další možnosti rozšíření systému o další technologie, jako jsou kamery a přístupové systémy.

Domácí telefony a videotelefony jsou dalším prvek zabezpečení domácnosti či zabezpečení firmy. Spolu s telefony lze také využít lepší bezpečnost zabezpečení vstupu do objektů pomocí přístupového systému či monitorovat provoz okolo nemovitosti kamerovým systémem.

Domácí telefony a videotelefony FERMAX

Fermax je rodinná značka firma pocházející ze Španělska z Valencie.
Specializuje se na bytovou komunikaci a na vybavení pro kontrolu vstupů,digitální a analogové technologie.

Technologie bytové komunikace ze Španělska

Fermax je rodinná značka firma pocházející ze Španělské Valencie. Specializuje se bytovou komunikaci a na vybavení pro kontrolu vstupů,digitální a analogové technologie. Společnost se těší prominentnímu postavení na celosvětovém trhu. Společnost vyrostla na hodnotách,které jí až dosud přinášely úspěch: důraz na rodinou značku. Ve světě různého podnikání se společnost FERMAX zaměřila na jedinečnou řadu modelů.

Technologické principy

Analogový systém 4+N - Tradiční systém doporučovaný pro instalace s malým počtem domácností

Systém DIGITAL VDS - Systém doporučovaný pro střední až větší instalace,maximálně 199 domácností.Vedení u varianty VDS je zredukováno na tři vodiče a 3x koaxial pro videoverzi. U sistému BUS-2 jsou pottřeba pouze dva vodiče pro celou instalaci, a to jak pro audio, tak pro videoverzi.

Systém DIGITAL MDS - Nejvýkonější systém, který instalace umožnuje s "neomezeným" počtem domácností. Integrovanáspráva,funkce pro kontrolu vstupu počtem domácností. Integrovaná správa, funkce pro kontrolu vstupu i automatizaci zařízení. V obytných komplexech lze kombinovat se systémy VDS a BUS-2 pro vnitřní budovy.

Tipy

  • jednotlivé rodinné domy
  • obytné domy do 24 domácností
  • obytné domy nad 24 domácností
  • obytné komplexy