Obsah -
O společnosti

Firma Elektronis vznikla na pevných základech několika schopných lidí, kteří začínaly s touto profesí elektoinstalací u velkých tuzemských firem, kde se vypracovali na vedoucí posty různých odvětví tohoto oboru. Postupem času poctivou prací, úsilím, sbíráním zkušeností a informací se rozhodli založit firmu vlastní. Tito lidé tvoří jádro firmy a spolupracují na nabídkách i realizaci daných zakázek zejména elektronických zabezpečovacích systémů a ostatních elektroinstalací.

I nadále se snažíme rozvíjet, zdokonalovat a jít s dobou v moderních trendech tohoto oboru. Kvalitní práce a spokojenost klienta je nám dostatečnou zárukou, že práci děláme dobře.

Konkrétně se zabýváme slaboproudými technologiemi, zejména elektronickými zabezpečovacími systémy (EZS), které jsou v dnešní době nedílnou součástí skoro každé moderní domácnosti, ale také komerční, tedy podnikatelské sféry. Další zařízení jsou podobného charakteru, jako kamerové systémy (CCTV), elektronické požární systémy (EPS), domácí telefony a videotelefony atd.

Podstatou naší firmy je stoprocentně vyhovět požadavkům klienta a vyprodukovat kvalitní a bezporuchový systém, který plně vyhovuje daným normám pro tato zařízení a moderním trendům dnešní doby. Proto se snažíme našim zákazníkům nabízet kvalitní a účinné výrobky zahraničních, ale i tuzemských výrobců. Stále se zdokonalujeme ve své práci a jdeme s dobou. Naši zaměstnanci a spolupracovníci podstupují pravidelná školení na jednotlivé systémy EZS, EPS, CCTV, ACS a další, abychom měli k dispozici nejnovější aplikace a informace pro klienta.


O společnosti

Firma Elektronis vznikla na pevných základech několika schopných lidí, kteří začínaly s touto profesí u velkých tuzemských firem, kde se vypracovali na vedoucí posty různých odvětví tohoto oboru. Postupem času poctivou prací, úsilím, sbíráním zkušeností a informací se rozhodli založit firmu vlastní. Tito lidé tvoří jádro firmy a spolupracují na nabídkách i realizaci daných zakázek.

více o společnosti >

Kontakt

Radek Šulc

Jednatel

celý kontakt >Obsah -