Image

Elektroinstalace

Silnoproudá elektroinstalace

Naše firma je schopna provádět v podstatě veškeré elektrické instalace do 1000v. To znamená, že jsme schopni vybudovat a zprovoznit elektrickou sít, jak v bytě, domě, velké vile, tak i v komerčním prostředí (obchody, průmyslové zony, kanceláře, firmy atd.). Provádíme také přestavby, rekonstrukce, inovace ( panelové byty, jádra, půdní vestavby, starší domy a byty, přípojky, výměny a servisy elektroinstalačního materiálu, jističů, rozvaděčů). Na každou novou instalaci i rekonstrukci dodáváme samozdřejmě revisní správu o zařízení. V rámci těchto instalací používáme nejmodernější způsoby instalace, které odpovídají ČSN-vyh.EN 50 160 a soustavy TN-C a TN-C-S.

V rámci kompletace rozvodů se také soustředíme na osvětlení daných prostor, kde můžeme klientovi nabídnout osvětlení ze široké škály možností a způsobů, které se zrovna hodí a vyhovuje právě daným prostorám. Máme samozdřejmě možnost vybírat od mnoha tuzemských, ale i zahraničních dodavatelů. Možnosti jsou velice obsáhlé proto jmenujme ty nejčastější ( nástěnná světla, podhledová, světelné rampy, zářivky, halogenová, s PIR detektory, okrasná, venkovní atd.)

Možnosti komponentů tj. zásuvek, vypínačů, rozvaděčů, je celá řada možností a odstínů, modulové i samostatné. Pro výběr máme pro klienty připravené katalogy výrobců, ze kterých si zákazník před kompletací sám vybírá typ, barvu a tvar případných montovaných zařízení. Odbíráme od těchto firem: ABB, SCHRACK, LEGRAND, MOELLER.

V rámci rozvodů elektroinstalace provádíme také veškeré slaboproudé rozvody a instalace a instalace. Televizní okruhy, datové sítě, telefonní vedení, zabezpečovací systémy, Požární signalizaci, průmyslové kamery, ozvučení, domácí telefony a videotelefony.

Bytové a domovní elektroinstalace

Provádíme veškeré bytové a domovní elektroinstalace, novostavby, rekonstrukce, podkroví, přípojky NN. Rozvody dle projektové dokumentace, kompletace přístrojů (zásuvky, vypínače, rozvaděče atd.). Komponenty dle výběru klienta (ABB, MOELLER, UNIKA). Zároveň se silnoproudem provádíme také slaboproudé rozvody a instalace (internet, rozvody televize telefonu, zabezpečovací systémy, kamerové systémy, domácí telefony a videotelefony. Servis, revize.

Komerční objekty

Elektroinstalace do skladových hal, kanceláří, administrativních budov, restaurací atd. Obchodní střediska, obchody, státní správa. Provádíme také montáže osvětlení, včetně venkovního.

Rekonstrukce stoupacího vedení

Provádíme demontáže a nové montáže a výměny stoupacího vedení v panelových domech, činžovních domech. Výměny nosných napájecích lan, včetně výměn elektroměrových skříní dle ČSN, nebo jen rekonstrukce těchto rozvaděčů (JOP), výměna svorkovnic pro nosná lana, prodrátování mezi elměry, včetně svorek RSA pro zapojení odchozích elektro vedení do jednotlivých bytových jednotek. Montáže a demontáže elektroinstalace pro společnou spotřebu v domě, včetně nového rozvaděče RD a jistících prvků. Vyřízení přihlášek a přehlášek k odběru pro jednotlivé uživatele bytů. Výměny PL rozvodnic v bytech za nové, včetně výměny nových jistících, chránících prvků. Možno dohodnout i nové rozvody v jednotlivých bytech, přívody ke spotřebičům s vysokým příkonem (myčky, pračka, sušička, trouba, sporák atd.) Na veškeré elektro práce je po ukončení instalací provedena výchozí revize.

Revize

Revize slinoproud

 • výchozí revize domovních a bytových elektrických instalací a montáží
 • periodické revize a kontroly elektroinstalace

 

Revize slaboproud

 • výchozí revize elektronických zabezpečovacích a požárních systémů (EZS, EPS), dle ČSN
 • periodické půlroční a roční revize a kontroly zabezpečovacích a požárních systémů (EZS, EPS), dle ČSN

 

Servis zabezpečovacích systémů

Ceník servisních prací

 • cena za 1 započatou hodinu servisního technika v pracovní době = 650kč
 • cena za 1 započatou hodinu servisního technika mimo pracovní dobu = 800kč
 • dopravné po Praze paušálně = 300kč
 • dopravné mimo Prahu 15kč za 1 km

Loxone

Každý si pod pojmem inteligentní dům představí něco jiného, něco složitého, nedostupného, nebo dostupného jen VIP klientům. V dnešní době moderních technologií tomu však již tak není. Oproti dřívějším systémům, které byly velice složité jak pro instalační firmy, tak pro koncové uživatele, nehledě na obrovské náklady na instalaci a nastavení, je systém LOXONE velice jednoduchý, spolehlivý a cenově dostupný. Firma LOXONE přišla s unikátním systémem, který je funkční, efektivní, modulární a adaptabilní do budoucnosti. S tímto systémem chytré elektroinstalace se dá, dle potřeby a požadavků klienta, vyhovět doslova každému. Prostě váš inteligentní dům se bude chovat přesně tak jak vy budete chtít.

Co můžete všechno s inteligentní elektroinstalací ovládat a regulovat?

 • Ovládání osvětlení, nasatvení světelných scén
 • Ovládání topných systémů a jejich regulace
 • Ovládání stínící techniky (žaluzie, rolety, markýzy)
 • Ovládání vratových systémů (sekční a roletová vrata, venkovní vrata)
 • Ovládání a regulace závlahy zahrady
 • Ovládání vzduchotechniky
 • Ovládání zásuvkových okruhů

Jakým způsobem lze chytrý dům ovládat?

 • Chytrá elektroinstalace lze ovládat tlačítky klasické elektroinstalace
 • Ovládat lze také pomocí chytrých telefonů (iPhone, Android)
 • Internet

 

Centrální funkce
Centrální funkce

Všechny centrální funkce lze zajistit stisknutím jediného tlačítka  vypínače nebo dokonce pomocí zařízení, které nosíte neustále u sebe- chytré telefony se systémem Android, iPhone, iPad atd. Mějte všechny funkce neustále pod kontrolou.

Více
Osvětlení a stínění
Osvětlení a stínění

S Loxone komponenty bude ovládání světelných prvků ve Vašem domě nebo bytě naprosto jednoduché. S Loxone mini serverem si nastavíte světelné scény, dle Vašeho momentálního přání a chuti.

Více
Ovládání hudby
Ovládání hudby

S našim systémem ovládání hudby se již nebute mustet hádat, jaká hudba nebo jaká hlasitost bude v té či oné mísnosti právě hrát. Není problém s přehrávání hudby z více zdrojů. Ovládání pomocí jediného ovladače je samozřejmostí.

Více
Ovládání sauny
Ovládání sauny

Chcete Vaší saunu ovládat přesně podle Vašich představ? Loxone Vám nabízí možnost nastavit si veškeré funkce přesně tak, jak potřebujete-dálkové ovládání, režimy v sauně, atd. Rozehřejte si saunu již v okamžiku kdy se vymrzlí blížíte domů.

Více
Ovládání topení
Ovládání topení

Ovládejte topení, nastavte si svou teplotu, vše on-line, vše z multimediálních zařízení. Inteligentní systém Vám umožní vytápět každou místnost přesně dle Vašich potřeb a sám se dokáže učit a přizpůsobovat.

Více
Šetřící režimy
Šetřící režimy

Chtěli byste ušetřit až tisíce korun za energie ročně? S našim systémem Loxone žádný problém! Inteligentní systém umí sám regulovat teplotu v každé místnosti tak, aby byl dům efektivně a zároveň ekonomicky vytápět.

Více
Stínící technika
Stínící technika

Ovládejte stínící techniku bez problémů a přesně tak, jak si představujete! Dejte systému jasné pokyny, jak se má chovat při jakých situacích a on Vám již pak bez Vašeho přičinení poskytne Vámi požadované komfortní podmínky.

Více